Площа Ринок у Дрогобичі на Львівщині стане зеленішою
![Площа Ринок у Дрогобичі на Львівщині стане зеленішою](https://varta.com.ua/content/documents/12144/1214320/thumb-item-523x340-dabc.jpg)
У місті Дрогобичі на Львівщині продовжують озеленення центральної площі Ринок, яка недавно пройшла реконструкцію. Про це повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.
Вчора, 10 липня 2020 року, комунальники продовжили висадку декоративних дерев у межах зеленої зони, яка розташована біля скульптурної композиції-фонтану, що знаходиться перед входом у дворик Дрогобицької Ратуші. Раніше тут провели засівання зеленої зони насінням трави і уже всадили більшу частину декоративних зелених насаджень.
Працівники КП «Служба муніципального управління» вчора висаджували клени та хвойні дерева.
Висадку дерев по периметру площі Ринок у Дрогобичі провели іще восени минулого року.
Зауважимо, що вчора «Справжня Варта» інформувала про те, що у Дрогобичі на базі міської клінічної лікарні № 1 планують до вересня створити інсультний центр, а цій же лікарні річний ювілей відсвяткувало відділення кардіологічного профілю.