У горах Львівщини загинув турист
Неділя, 20 січня 2019, 21:06
На Львівщині знайшли двох заблукалих у горах туристів. Один з них помер.
Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Не зважаючи на темну пору доби та складні погодні умови до місця виклику негайно виїхали рятувальники славської пошуково-рятувальної групи. О 03:10 рятувальниками загублених знайдено у підніжжя гори Парашка.
Один з туристів (чоловік 1987 року народження) загинув. Другий (1996 року народження) з обмороженням двох стоп доставлений у Сколівську центральну районну лікарню.
Нагадаємо, вчора, 19 січня, близько 12 години ночі до рятувальників надійшло повідомлення, що на горі Парашка Сколівського району заблукали два туристи.
До пошукових робіт залучили 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments