На Львівщині з різницею в добу спіймали п’яними за кермом голову сільради та його брата

Понеділок, 31 грудня 2018, 14:52
У суботу, 29 грудня, на нетверезому водінні автомобілем затримали Романа Пущака - брата сільського голови Жирівської сільради Пустомитівського району Миколи Пущака.
На Львівщині з різницею в добу спіймали п’яними за кермом голову сільради та його брата

Про це повідомили активісти «Pitbull Lviv», інформує Форпост.

«Так вже склалося, що якщо ти великий підприємливий підприємець, твій брат - голова сільської ради, а ваші колєги мають кума (з їхніх же слів) прокурора/СБУшніка/поліцейського, і ваш рівень розвитку закінчується на пункті ,,Напитись, сісти за кермо свого Мерса CLS і поїхати додому'', то життя вдалось.

Роман (читай ,,підприємливий підприємець"), так і зробив. При зупинці намагався уникнути відповідальності, пропонував поліцейським ,,порішати''. На допомогу приїхала група підтримки, в такому ж стані, які намагались відбити колєгу та погрожували активістам та копам зв'язками. Та їм не вдалось.

Водія спочатку завезли в райвідділ, де знайшли посвідчення водія. Попри всі бикування і цинізм, на п. Романа, патрульні склали протокол за відмову від проходження від огляду - він відмовився проходити огляд на драгері і в медзакладі. Що примітно, п. Миколу (читай, голова Сільради, брат п. Романа), за день до цього теж зупинили п'яним, за кермом чесно заробленого ним Мерседеса GL450. Напевно, в неділю обидвоє підуть до церкви, Бог ж простить?

Загалом, за ніч на території Львова Патрульна поліція Львівської області виявила 7 нетверезих водіїв, з них - 3 за допомогою наших активістів», - сказано у дописі "Pitbull Lviv".

 

comments powered by HyperComments