Водія Синютки, якого спіймали п’яним за кермом, оштрафували та позбавили водійських прав

Середа, 5 грудня 2018, 17:18
Суддя Залізничного районного суду Львова Ганна Пилип’юк визнала винним водія голови ЛОДА Любомира Гнатишака, якого патрульні затримали за водіння у нетверезому стані. Його позбавили водійських прав та оштрафували на 10,2 тис. грн. З тексту рішення суду, опублікованого 4 грудня, стали відомі додаткові подробиці цього прикрого інциденту. 
Водія Синютки, якого спіймали п’яним за кермом, оштрафували та позбавили водійських прав

Про це інформує ZAXID.NET.

Нагадаємо, що патрульні поліцейські затримали 30-річного Любомира Гнатишака за водіння у нетверезому стані ще на початку вересня. На трасі Київ – Чоп біля села Солонка патрульні побачили припарковане у недозволеному місці авто Skoda, під час спілкування із водієм поліцейські виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Однак від проходження медичної перевірки Любомир Гнатишак тоді відмовився.

Через два дні після затримання Любомир Гнатишак написав заяву на звільнення з посади водія голови ЛОДА Олега Синютки. Речниця Львівської ОДА також повідомляла, що Любомира Гнатишака затримали на його приватному авто.

У постанові суду вказано автомобіль Skoda, за кермом якого затримали Любомира Гнатишака, був на польській реєстрації (Перемишль). Він також кілька разів подавав заяви про відкладення судового розгляду за станом здоров’я та не приходив на засідання.

Під час судового засідання двоє свідків стверджували, що Любомир Гнатишак не керував авто у нетверезому стані. Зокрема, колишня дівчина Любомира Гнатишака заявила, що після сварки вона йшла пішки додому і він її наздогнав на автомобілі разом зі своїм товаришем. За її словами, саме товариш був за кермом автомобіля. Товариш Гнатишака підтвердив її слова, стверджуючи, що залишив його з дівчиною в автомобілі на узбіччі і пішов додому пішки.

Однак суд не взяв до уваги покази свідків, визнавши товариша та екс-дівчину підозрюваного зацікавленими у справі особами. Надані у суді покази також суперечать поясненням дівчини у день затримання, оскільки тоді вона не говорила, що за кермом авто був товариш Гнатишака.

В результаті суддя Залізничного райсуду Львова Ганна Пилип’юк визнала 30-річного Любомира Гнатишака винним у водінні авто у нетверезому стані та оштрафувала на 10,2 тис. грн з позбавлення права керувати автомобілями один рік. Протягом десять днів постанову можна оскаржити у апеляційному суді.

comments powered by HyperComments