У Трускавці планують побудувати торговельний центр з підвищеною екологічною небезпекою

Вівторок, 21 серпня 2018, 14:50
Торговельний центр, будівництво якого планується у парку Трускавця, відноситься до об’єктів підвищеної екологічної небезпеки.
У Трускавці планують побудувати торговельний центр з підвищеною екологічною небезпекою

Про це повідомив проектувальник реконструкції приміщення на вул. Торосевича, 8 у заяві про наміри, опублікованій на шпальтах "Джерел Трускавця". Замовником робіт є приватне підприємство "Квітка Полонини", де директором Віктор Возняк. 

Як з’ясувалося з документу, новий комплекс зможе одночасно обслуговувати 627 осіб, у ньому передбачається влаштувати: підприємства торгівлі із загальною площею 2522,53 м²; підприємства харчування загальною місткістю на 195 місць; апарт-готель на 31 номерів; дахову газову котельню теплопродуктивністю 159,4 кт. А згідно п.1 "Устаткування для виробництва електроенергії, пари і гарячої води тепловою потужністю 200 кВт і більше з використанням органічного палива", переліку затвердженого постановою КМУ за № 808 від 2013 р., проектований об’єкт відноситься до видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку.

Викиди в атмосферне повітря димових газів від газових котлів власної котельні торговельно-готельного центру на Торосевича, 8 міститимуть забруднюючі речовини - оксиди азоту, оксид вуглецю та парникові гази (метан, діоксид вуглецю). Однак, як стверджує проектант, перевищень нормативних значень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі та утворення зони забруднення у районі розташування комплексу не очікується.

Процедура оприлюднення заяви про наміри передбачає участь громадськості в обговоренні проекту будівництва. Трускавчани з питаннями та пропозиціями повинні звернутися протягом 30 днів в органи місцевого самоврядування за адресою: м. Трускавець, вул.Бориславська,2; тел.: 5-14-49; 6-77-01 (факс). Елетронна пошта: [email protected]. Пропозиції у письмовому вигляді подавати у відділ організаційного забезпечення діяльності виконкому (тел.т5-12-54, головний спеціаліст зі звернень громадян Кравець Галина Михайлівна).

comments powered by HyperComments