У ПрАТ "Трускавецькурорт" з'явиться новий власник

Вівторок, 14 серпня 2018, 16:25
АМКУ дозволив продаж понад 50% найбільшого власника санаторіїв Трускавця.
У ПрАТ "Трускавецькурорт" з'явиться новий власник

Новим власником ПрАТ "Трускавецькурорт" стане офшорна компанія. Про це повідомляє ZAXID.NET

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Хантер"" придбати понад 50% в статутному капіталі оператора санаторно-курортного комплексу ПрАТ "Трускавецькурорт". Про це йдеться у рішенні АМКУ від 7 серпня.

Згідно з даними інформаційного сервісу YouControl, власником ПАТ "ЗНВКІФ "Хантер" зі статутним фондом в 600 млн грн вказана кіпрська компанія Kotryna Holding Ltd.

Як зазначає видання, ПАТ "ЗНВКІФ "Хантер" у 2016 році проходила у справі про ухилення від сплати податків. Акціонерне товариство разом із іншими інвестиційними фондами організував схему по виведенню грошових коштів з рахунків юридичних осіб, використовуючи центри з мінімізації податкових зобов’язань які об’єднують в собі ряд підприємств з ознаками фіктивності та не сплатили до бюджету податків на суму 6,6 млн. грн.

У структуру ПрАТ "Трускавецькурорт" входять санаторії "Весна", "Кристал", "Алмаз", "Берізка", "Янтар", "Рубін", водолікарня, обидва міські бювети, палац культури "Мир" та інші об'єкти. Частину санаторіїв "Трускавецькурорт" передав в оренду іншим комерційним структурам, а ще два санаторії ("Янтар" і "Рубін") стоять закритими з 2015 року. Закриття санаторіїв керівництво ПрАТ "Трускавецькурорт" пояснює відсутністю відпочивальників і комерційною недоцільністю їхньої експлуатації.

"Трускавецькурорт" володіє спеціальними дозволами на видобуток мінеральних вод і двома бюветами у місті, один з яких закрився минулого року через аварійний стан. Компанія отримала спеціальний дозвіл на користування родовищем "Нафтусі" в 1999 році, а в жовтні 2015-го термін дії спеціального дозволу було продовжено до 2035 року.

comments powered by HyperComments