У Трускавці все ж таки вводять плату за вхід в бювет мінеральних вод

Вівторок, 14 серпня 2018, 14:22
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трускавецькурорт" вводить плату за вхід в бювет мінеральних вод у Трускавці.
У Трускавці все ж таки вводять плату за вхід в бювет мінеральних вод

Про це сказав Андріан Драновський, новий директор ПрАТ "Трускавецькурорт" під час прес-конференції для львівських та трускавецьких медіа про своє бачення розвитку підприємства та інтеграції компанії в життя міста Трускавця, повідомляє ZIK, інформує "Дрогобич.Інфо". 

Точної дати введення в експлуатацію турнікетів він не назвав, зазначає лише попередню вартість денного абонемента – 10,5 грн.

Також директор ПрАТу зазначив, що підприємство несе відповідальність за видобуток води та її постачання до бювету, як єдиний власник ліцензії.

"Зупинити роботу ми не можемо. Це спричинить зупинку курорту, втрату репутації нашого підприємства та Трускавця. Але ми не можемо працювати на межі чи нижче рентабельності. Тому ми будемо вводити плату за вхід в бювет. Проте я офіційно заявляю, що трускавчан це не торкнеться. Для них вхід в бювет завжди буде безкоштовним", – прокоментував пан Драновський.

Нагадаємо, минулого року в Трускавці вже намагалися вводити плату за вхід в бювет. Однак проти введення абонплати за відвідування бювету мінеральних вод у Трускавці виступили місцеві активісти. 7 листопада минулого року вони знищили встановлені тут турнікети, через які вже з 1 грудня мали зробити платний вхід в бювет. Плани щодо введення плати були заморожені.

comments powered by HyperComments