Російська сторона відкидає всі пропозиції, щодо порятунку людей із Маріуполя

Субота, 30 квітня 2022, 11:33
За словами радника голови ОПУ Михайла Подоляка, росіяни прагнуть символічно знищити Маріуполь та "Азов", тому неготові розмовляти і йти на поступки
Російська сторона відкидає всі пропозиції, щодо порятунку людей із Маріуполя

Світ готовий допомогти врятувати людей в Маріуполі від російських бомбардувань, але російська сторона відкидає всі пропозиції. Про це заявив радник Голови Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю "Радіо Свобода", повідомляє сайт партії "Слуга народу".

«Президент, голова Офісу Президента постійно звертаються до світових лідерів, щоб вони допомогли нам переконати російську сторону в необхідності гуманітарного коридору з Маріуполя. Певні політичні лідери по своїх особистих каналах звертаються до путіна, доводять, що з гуманістичних міркувань потрібно це зробити. Але, на жаль, з російської сторони немає жодної реакції», – сказав Подоляк.

Він наголосив, що росіяни демонструють абсолютну закритість, неготовність розмовляти та йти хоча б на якісь поступки з точки зору гуманістичної складової. Для них символічно знищити Маріуполь і «Азов».

«Там кожен день йдуть атаки з максимальним використанням всієї важкої артилерії, авіації для знищення Азовсталі. Росіяни розуміють, що там знаходяться діти, цивільні, але продовжують бомбардувати», – констатує Михайло Подоляк.

Втім, за його словами, і керівництво України, і світові лідери не полишають спроб домовитися про врятування людей в Маріуполі.

«У світі є достатньо сміливих людей, зокрема політичних лідерів, які готові виконати посередницьку місію в Маріуполі. Тобто ми їдемо туди, і десятки світових лідерів готові стояти поряд з нами, щоб ми забрали людей. Світ хоче допомогти розв’язати цю велику гуманітарну катастрофу», – запевнив Подоляк.

Зазначимо, що учора ЗМІ, в т.ч. і "Справжня Варта", повідомляли про операцію із виведення людей із "Азовсталі", яка була запланована на п'ятницю 29 квітня 2022 року, але так і не відбулася.

comments powered by HyperComments