Сьогодні Верховна Рада планує провести два позачергові засідання

П'ятниця, 19 березня 2021, 12:31
Про це повідомив Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук
Сьогодні Верховна Рада планує провести два позачергові засідання

У п’ятницю, 19 березня 2021 року Верховна Рада України планує провести відразу два позачергові пленарні засідання, повідомив перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук.

«У нас сьогодні - два позачергові пленарні засідання: одне – щодо порядку денного та з питання «Pfizer», друге – ще з трьох питань, стосовно якого вже, здається, зібрано голоси», – сказав Стефанчук на засіданні Верховної Ради в п'ятницю, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За інформацією прес-служби партії «Слуга народу» на пленарному засіданні о 13:00 Верховна Рада має розглянути законопроект № 5247, який необхідний для отримання Україною безкоштовної вакцини в рамках механізму «COVAX», зокрема йдеться і про отримання безкоштовної вакцини «Pfizer». Цей законопроект пропонує звільнити від відповідальності за негативні наслідки вакцинації виробників вакцин від COVID-19 і залучених у процес вакцинації медиків.

Окрім того, нардепи планують розглянути в другому читанні законопроект, який має захистити боржників від «бандитських методів»  роботи колекторів (№4241), а в першому читанні – законопроекти щодо захисту українців, які мають борги за кредитами в іноземній валюті, «від надмірних апетитів кредиторів» (№4475; №4398, №4399), а також скасувати перехід на літній і зимовий час (№4201).

comments powered by HyperComments