Порошенко вимагає повернути охорону Василю Бурбі, який свідчив у справі «вангнерівців»

Четвер, 4 березня 2021, 13:01
Із вимогою про повернення охорони колишньому начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України Порошенко звернувся до Зеленського
Порошенко вимагає повернути охорону Василю Бурбі, який свідчив у справі «вангнерівців»

Президент України Володимир Зеленський має негайно повернути державну охорону колишньому керівникові Головного управління розвідки Міноборони Василю Бурбі, який надав свідчення про провал операції з захоплення російських терористів ПВК «Вагнера», йдеться у заяві екс-президента України, лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

«Днями, як повідомили ЗМІ, колишнього керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурбу позбавили охорони. Може, учасники злочину мріють, щоб хтось знищив їм головного свідка державної зради? Я добре знаю послужний список цього офіцера, добре знаю, що він зробив для України та чим накапостив її ворогам. Вимагаю від Зеленського повернути охорону Бурбі як від особи, яка найбільш зацікавлена у безпеці цього розвідника», – заявив Порошенко у відеозверненні, повідомляє прес-служба «Євросолідарності».

Порошенко також укотре наголосив, що «Європейська солідарність» вимагає створення парламентської тимчасової слідчої комісії з розслідування зриву спецоперації з затримання "вагнерівців".

«Президент має дати вказівку «Слугам» негайно подати кандидатури до цієї комісії, щоби не виникала підозра, що він покриває когось із свого близького оточення, або, не дай Боже, і самого себе», – зазначає Порошенко.

«Я готовий давати свідчення цій комісії. Правда в тому, що я у вісімнадцятому році дав санкцію на підготовку цієї найскладнішої в історії українських спецслужб операції. Правда в тому, що розвідка у взаємодії з західними партнерами її блискуче підготувала, до найдрібніших деталей. І гірка правда в тому, що в останні години перед арештом злочинців інформація про це утекла до Російської Федерації з Офісу українського президента. Влітку двадцятого, коли мене там не було вже більше року, це сталося. І це вже пряма відповідальність Володимира Зеленського», – констатує Порошенко.

comments powered by HyperComments