Передачу утримуваних українців куму Путіна Медведчуку призупинено

П'ятниця, 22 січня 2021, 10:32
Про це в етері «5 каналу» учора повідомив представник України у Трьохсторонній контактній групі, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук
Передачу утримуваних українців куму Путіна Медведчуку призупинено

Представник України у Трьохсторнній контактні групі (ТКГ), перший Президент України Леонід Кравчук стверджує, що процес передачі утримуваних громадян України нардепу Віктору Медведчуку, який є головою політради партії «Опозиційна платформа – За життя» припинено, оскільки літак, який мав привести цих людей не вилетів. Про це Кравчук повідомив учора в етері програми «Дійові особи» на «5 каналі».

«Це питання (передача заручників Медведчуку – ред.) вже зупинилося, і дуже просто: той літак, який мав привезти людей, не вилетів. Не тому, що немає палива чи ще чогось.

Виникає просте запитання: хто летить у літаку? Ці люди мають паспорти? Вони внесені до відповідного реєстру? Це ж не просто подорож на конях – це дуже далека, причому міждержавна дорога. Спочатку вони летять із Донецька до Ростова-на-Дону, потім із Ростова-на-Дону до Мінська, а потім із Мінська в Україну. Це вже нездійсненне питання. Літак цього зробити не може», – сказав Кравчук і наголосив, що питання пересування, повернення громадян – це питання не Медведчука, це – питання України.

«Я не знаю, можливо, окрім Української держави, є ще якась маленька держава Медведчука. Не може приватна особа займатися питаннями такого масштабу без держави, а якщо вона береться за це або це підтримує Росія, це означає лише одне: зробити навколо конкретної людини піар для того, щоб підняти її авторитет», – апояснив перший Президент.

Зазначимо, що Уповноваженій Верховної Ради із прав людини Людмилі Денісовій учора підтвердили два маршрути, якими може відбутися процес односторонньої передачі на підконтрольну Уряду України територію заручників, яких незаконно утримували на тоериторіх т.зв «ЛНР» і «ДНР». В той же час Денісова зазначила, що чисельність громадян України, яких мають передати, постійно змінюється.

comments powered by HyperComments