Шкарлет хоче, щоб школярі 1 – 4 класів повернулися до шкіл по завершенні січневого «локдауну»

Неділя, 17 січня 2021, 11:51
У Міністерстві освіти і науки вважають за можливе відновити навчання молодших школярів
Шкарлет хоче, щоб школярі 1 – 4 класів повернулися до шкіл по завершенні січневого «локдауну»

«Вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантину (мова йде про січневий локдаун) можуть повернутися до повноформатного навчання. А щодо старшої школи, то за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання за змішаною формою. На жаль, ухвалення остаточних рішень з цього питання не залежить від однієї людини: міністра освіти і науки або міністра охорони здоров'я.

Сподіваюся, що найближчим часом статистика захворюваності на COVID-19 і здатність медичної системи стримувати епідемічні хвилі все-таки дадуть нам змогу рекомендувати місцевій владі частково повертати дітей до звичного формату навчання.

Про перебіг переговорів і консультацій з вищезазначеного питання інформуватимемо і далі», – написав Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Міністр освіти і науки також додав, що поділяє позицію і прислухається до аргументів фахівців, епідеміологів, лікарів, рекомендації яких ґрунтуються на моніторингах епідемічної ситуації в країні. Шкарлет запевнив, що Міносвіти та Міністерство охорони здоров'я перебувають у постійній комунікації.

comments powered by HyperComments