НК показав маєтки Свинарчуків в Іспанії

Середа, 17 квітня 2019, 10:03
Націоналісти провели там акцію протесту.
НК показав маєтки Свинарчуків в Іспанії

Активісти розповіли, що обидва будинки розташовані на півдні Іспанії, в невеликому містечку Аталая-Ісдабе. Садиби збудовано в елітному районі, де вартість нерухомості вважають однією з найдорожчих не тільки в Іспанії, а й на території всієї Європи. Біля закордонного будинку президента активісти провели акцію протесту. На паркані садиби вони почепили плакати з написами "Грабують" і "Будь відповідальним. Дотримуйся слова" (Be responsible. Keep your word). Також представники "Національного корпусу" намалювали на асфальті навпроти маєтку зображення свині і залишили напис "Мародер".

Наблизитися до садиби Гладковського активістам не вдалося, оскільки її постійно охороняють. Спроба передати йому іграшкове порося через охоронця також виявилася безуспішною: після суперечки представників "Національного корпусу" змусили піти.

В описі до відео автори зазначили, що провели цю акцію протесту, щоб усі українці побачили: вкрадені чиновниками в оборонній промисловості гроші йдуть на розвиток "їхніх заморських володінь".

"Порошенко, зокрема, збудував собі двоповерхову віллу на 1254  м² в середземноморському архітектурному стилі, з басейном. А під нею – 26 соток землі. Непогано вам живеться, Петре Олексійовичу", – заявили представники політичної партії.

Після опублікування відеозапису на сайті "Національного корпусу" заявили, що фігурантам корупційного скандалу в "Укроборонпромі" не вдасться сховатися від активістів. 
 

comments powered by HyperComments