Сюрпризи 2018-го року: з 1 січня тарифи на електроенергію зростуть

Четвер, 28 грудня 2017, 18:20
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує у 2018 році підвищити ціну електроенергії на майже 16%. Про це повідомляє Укрінформ.
Сюрпризи 2018-го року: з 1 січня тарифи на електроенергію зростуть

Підвищення зроблять у 2 етапи. Це зрозуміло з порядку формування оптово-ринкової ціни електричної енергії.  Згідно з оприлюднененою інформацією, планується підняти оптово-ринкову ціну з 1 січня на 9,5%, з 1 квітня –  ще на 6,1%.

Зазначалося, що з 1 серпня 2017 року НКРЕКП затвердила нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях, теплоелектроцентралях та когенераційних установках.

У вересні цього року голова НКРЕКП Дмитро Вовк заявив, що тарифи на електроенергію в нашій країні є найнижчими у Європі.

У жовтні 2017 року Вовк повідомив, що НКРЕКУ отримала прогнозний баланс електроенергії на 2018 рік, який затверджений Міністерством енергетики. Згідно з ним, в Україні є передумови для підвищення тарифів на електроенергію.

У грудні голова НКРЕКП сповістив, що для промислових споживачів ціна з 1 січня зросте на 10-15%.

Ми розповідали, що мешканцям Львова виплачують зарплату, яка нижча за середню. Відмітимо, що така тенденція виплати за працю практикується практично у 90% підприємств.

comments powered by HyperComments