"Укрзалізниця" скасувала потяг…?
Неділя, 11 січня 2015, 16:43
Відмінили потяги Ужгород-Одеса (№ 107) і Чернівці-Одеса (№ 136).
Офіційно "Укрзалізниця" про це ніде ще не повідомляла, але придбати квиток на ці і зворотні напрями після першого лютого через booking.uz.gov.ua вже неможливо. Тому тепер в Одесу жителям Чернівців і Ужгорода можна буде доїхати тільки через Львів або Київ.

Залишається лише сподіватися, що це технічна помилка сервісу, але отримати інформацію про те, що потяг ходитиме після першого лютого, поки не вдалося.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments