ІІI Школа європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 00:21
Інститут Політичної Освіти спільно з Міжнародним Фондом Відродження та Українською Національною Платформою Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства оголошують набір учасників до ІІI-ої Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України.
ІІI Школа європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства

Мета проведення Школи: 
• підвищення спроможності лідерів громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та практик. 

До участі у Школі запрошуються: 
• лідери різних сегментів громадянського суспільства України (представники правозахисних, екологічних, молодіжних організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо). 

Учасники Школи отримають теоретичні знання та практичні навики щодо освоєння механізмів, навичок професійної та інституційної спроможності ГО, максимально використовуючи успішний європейський досвід в українських реаліях. 

Основні теми які заплановано охопити Школою: 
• Східне партнерство в політиці ЄС та його інструменти для громадських організацій; 
• Стандарти та практики громадської участі в ЄС (лобіювання, громадський контроль, прозорість політики); 
• Розгляд кращих практик громадських кампаній; 
• Проектна діяльність: ініціювання, підготовка та здійснення проектів. Як користуватися європейськими фондами та іншими міжнародними ресурсами; 
• Як писати Policy paper? Стандарти, вимоги, ефективність впливу; 
• Як організувати ефективну адвокаційну кампанію? 

В якості експертів участь в Школі візьмуть кращі вітчизняні та закордонні фахівці в даній царині (з урядового та неурядового сектору). 

ІІІ Школа європейської інтеграції складатиметься з двох сесій. Передбачено, що в період між сесіями учасниками буде виконуватися домашнє завдання, яке полягатиме у написанні Policy paper або проведенні адвокаційної кампанії на місцевому рівні. 

Виконання домашнього завдання є умовою участі в другій сесії Школи. 

Орієнтовний час проведення: 
Перша сесія – з 31 жовтня по 3 листопада 2013 року. 
Друга сесія – грудень 2013 року. 

Для участі у Школі необхідно надати: 
• заповнену анкету (див. додатки); 
• резюме (автобіографічні відомості); 
• есе-твір на тему «Моє бачення потреб впровадження в Україні європейських стандартів у сфері, де я працюю» (близько 600 слів); 
• рекомендацію від громадського лідера (ним може бути керівник неурядової організації, науковець, підприємець, священик, місцевий політик тощо). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті.* 

*ІПО буде повідомляти рекомендуючих осіб про фактаж знань та інструментів з питань європейської інтеграції, якими оволоділи учасники протягом навчання в Школі, виконання ними домашніх завдань. 

Остання дата надсилання документів: 20 жовтня 2013 року. 

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів. 

Документи слід надсилати електронною поштою: office@ipo.org.ua з позначкою School2013. 

На конкурсній основі Інститутом Політичної Освіти спільно з партнерськими організаціями буде сформована група учасників в кількості 30 чоловік. 

Учасники навчань забезпечуються навчальними матеріалами, харчуванням, проживанням, відшкодуванням транспортних витрат згідно з умовами організаторів. 

Контакти: 
office@ipo.org.ua
тел: (044) 278-55-16 
Координатори: 
(096) 131-63-68 (Ірина Чайка), 
(067) 276-49-80 (Сергій Богданенко).

comments powered by HyperComments