09:33
Перегони організовано Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Турківської райдержадміністрації.
08:54
Громадські діячі прагнуть донести до львів’ян суть своїх претензій до управління та розкрити проблему його бездіяльності
20:07
Поки у Львівській міськраді говорять лише про про розробку проекту, у області вже перейшли в активну фазу - проведення громадських обговорень, на якій так боїться їздити мер Львова Андрій Садовий
19:53
Мерія програла суд ГО «Розвиток громади» щодо обмеження доступу громадян та ЗМІ на засідання міської ради
14:09
У статті розглянуто барокові епітафії XVII–XVIII ст. німецької аристократії Переднього Помор’я (Померанії), зокрема, з церкви Святого Юра у Віку на острові Рюген (Wiek auf Rügen).
13:21
Шалена увага до конклаву і виборів нового 267-го Папи Римського відкрили для багатьох (у тому числі, не дуже обізнаних на Святому Писанні) цікавий факт: наймолодший римо-католицький кардинал з Австралії є українцем. А разом з тим дали нам привід навести фокус на його інсігнії та знайти там дещо цікаве.
14:58
Йдеться звісно ж, не про геральдичних тварин, хоча в гербі принаймні одного з правителів Саксонського герцогства вони і присутні. Останнє повстало у 12 столітті на щаблях протистояння саме Альбрехтра Ведмедя (ліворуч) з Генрихом Левом (праворуч).
18:20
Роздвоєний хрест із завитими кінцями, що ми його бачимо на гербах господарів ангальтського Балленштедта (у т.ч. найбільш знаного — Альбрехта Ведмідя), насправді уособлював попарно з'єднаних вісім гадів, голови яких дивляться одна на одну.
11:55
12 травня міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі приймає європейських колег, щоб обговорити підтримку України та посилення оборонної співпраці. Нагадаємо, як три місяці тому його цитата щодо історії співпраці Лондону з Києвом підняла у Кремлі справжнє інформаційне цунамі.
15:30
Завданням цієї статті було знайти певні закономірності сучасної символіки колишніх Імператорських університетів російської імперії через призму тяглості як радянського минулого, так і певних геральдичних традицій, а також сучасного погляду на дизайн вищих (не в останню чергу — українських) навчальних закладів.
11:21
23 травня 2025 р. в Українському Вільному Університеті в Мюнхені відбулася святкова Академія з нагоди 80-ліття Української православної єпархії в Західній Європі.