23:47
Для того, щоб Ілля Сосновський міг ходити, медики вперше у своїй практиці поставили йому спеціальний протез з рухомим коліном.
22:57
“Фракція «Самопомочі» практично в повному складі надривається у соцмережах та телевізорі, тавруючи владу, яка «за три роки нічого не зробила» для забезпечення енергетичної незалежності. А що зробили політики з «партії свідків Садового» – звалище по цілій країні! І жодної конкретної пропозиції щодо виходу з цієї ситуації. Зате завжди раді критикувати та блокувати”, - вважає політичний оглядач.
22:24
Вілла Дуніковського, Райценгаймівка, канатна дорога у Стрийському парку, пивні сади і зниклий будинок на проспекті Свободи.
21:31
Концерти відбулися за участі вокального ансамблю "Калофонія" Львівської обласної філармонії.
14:09
У статті розглянуто барокові епітафії XVII–XVIII ст. німецької аристократії Переднього Помор’я (Померанії), зокрема, з церкви Святого Юра у Віку на острові Рюген (Wiek auf Rügen).
13:21
Шалена увага до конклаву і виборів нового 267-го Папи Римського відкрили для багатьох (у тому числі, не дуже обізнаних на Святому Писанні) цікавий факт: наймолодший римо-католицький кардинал з Австралії є українцем. А разом з тим дали нам привід навести фокус на його інсігнії та знайти там дещо цікаве.
14:58
Йдеться звісно ж, не про геральдичних тварин, хоча в гербі принаймні одного з правителів Саксонського герцогства вони і присутні. Останнє повстало у 12 столітті на щаблях протистояння саме Альбрехтра Ведмедя (ліворуч) з Генрихом Левом (праворуч).
18:20
Роздвоєний хрест із завитими кінцями, що ми його бачимо на гербах господарів ангальтського Балленштедта (у т.ч. найбільш знаного — Альбрехта Ведмідя), насправді уособлював попарно з'єднаних вісім гадів, голови яких дивляться одна на одну.
11:55
12 травня міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі приймає європейських колег, щоб обговорити підтримку України та посилення оборонної співпраці. Нагадаємо, як три місяці тому його цитата щодо історії співпраці Лондону з Києвом підняла у Кремлі справжнє інформаційне цунамі.
15:30
Завданням цієї статті було знайти певні закономірності сучасної символіки колишніх Імператорських університетів російської імперії через призму тяглості як радянського минулого, так і певних геральдичних традицій, а також сучасного погляду на дизайн вищих (не в останню чергу — українських) навчальних закладів.