Всеукраїнський форум волонтерів зібрав у Львові сотню учасників

Четвер, 9 червня 2022, 12:38
У Львові розпочався Перший Всеукраїнський волонтерський форум «Формула ефективної співпраці».
Всеукраїнський форум волонтерів зібрав у Львові сотню учасників

Він об’єднав навколо себе сотню волонтерів, а також представників влади та бізнесу, аби ті поділились досвідом роботи у час війни, повідомляє пресслужба ОДА.

Мета події – консолідувати зусилля учасників форуму для подальшої ефективної співпраці та реалізації успішних проєктів на підтримку постраждалих від війни цивільних людей та українських військовослужбовців.

Участь в заході взяли представники волонтерського руху з різних міст України: Львів, Київ, Миколаїв, Полтава, Чернігів.

«Українських волонтерів об’єднує непоборне бажання допомогти своїй країні та своїй армії, щоб наблизити нас до перемоги. Саме тому ми часто чуємо від хлопців, які на передовій, наскільки їм важлива підтримка волонтерів. Якось Президент України сказав, що неможливо перемогти військо, чисельність якого невідома. Армію, до лав якої в одну мить стають десятки, сотні тисяч, мільйони небайдужих. Це про наших волонтерів. Уже 106 днів українці стримують набагато численнішу і набагато озброєнішу армію. Коли світ ще сумнівався, витримаємо ми три дні чи, може, тиждень, ми не мали часу на сумніви. Увесь цей період кожен українець та українка пліч-о-пліч робили та продовжують робити усе для перемоги. Завдяки величезній заслузі волонтерів, ворог не зміг перемогти Україну у 2014 році. Не зможе це зробити росія і тепер!», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Від початку війни Львівська ОВА отримала сотні дзвінків від громадян, які зголосилися допомагати на різних фронтах: бути донорами крові, плести сітки, виготовляти протитанкові їжаки, допомагати переселенцям на вокзалі та в притулках тощо. Зважаючи на географічне розташування області, велику базу контактів і те, наскільки жителі Львівщини показали готовність волонтерити, Львівщина перетворилась на гуманітарний хаб, куди надходить допомога зі всієї Європи, а вже з нашої області вона прямує у ті регіони, де її найбільше потребують.

Львівщина стала також однією з перших областей, де на складах запровадили систему обліку гуманітарної допомоги, що унеможливлює нецільове її використання. Доступ до даних має також Офіс Президента. Згодом системою, яку запровадила Львівська ОВА, почали користуватися більшість інших областей України.

comments powered by HyperComments