На Львівщині СБУ викрило групу осіб, які розпалювали міжнаціональну ворожнечу і симпатизували рашистам

Субота, 14 травня 2022, 08:41
Зловмисники систематично розміщували пости з критикою українців, які підтримують ідею незалежності України від росії.
На Львівщині СБУ викрило групу осіб, які розпалювали міжнаціональну ворожнечу і симпатизували рашистам

На Львівщині співробітники Служби безпеки України викрили групу осіб, які умисно провокували розпалювання національної ворожнечі. Чоловіки гучно підтримували криваву війну, яку росія веде проти України, а також нівелювали державність країни та пам’ять героїв українського народу. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України у Львівській області.

Оперативники встановили, що на своїх сторінках в соцмережах вони поширювали дописи в яких здійснювали розпалювання національної ненависті. Приниження гідності української нації та її історичного минулого – були основними темами для дискусій в коментарях. Також зловмисники систематично розміщували пости з критикою українців, які підтримують ідею незалежності України від росії.

Зловмисникам вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.1 ст. 161 (розпалювання національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності.) Кримінального кодексу України.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили оперативники СБУ у Львівській області спільно з слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

comments powered by HyperComments