Львівський театр "Воскресіння" запрошує на свої травневі вистави

Неділя, 1 травня 2022, 11:35
У травневому репертуарі спектаклі за п'єсами Олександра Олеся, Б.Срблянович, англійських та італійського авторів
Львівський театр "Воскресіння" запрошує на свої травневі вистави

Репертуар Львівського академічного театру "Воскресіння" на травень:

  • «Танець життя» за п’єсами Олександра Олеся

Вистава включає чотири одноактні п’єси: «Танець життя», «По Мюллеру», «Юність» та «Патріот». Тут і кохання молодих людей, і псевдопатріотизм, і кар'єризм, і сімейні трагедії.

В гонитві за щастям люди не бачать один одного. Особливо в одноактній п’єсі «Танець життя» на основі однієї сім’ї Олександр Олесь вибудовує закони побудови держави. Цей матеріал надзвичайно актуальний для молоді, особливо для студентства, тому що вистава різножанрова, де переплітаються комедія, драма, трагедія, водевіль.

У львівському театрі виставу можна буде побачити 1 травня о 18:00.

  • «Америка» Б. Срблянович

«Америка» – сучасна п'єса про пошуки себе і своєї душі. П'єса Б. Срблянович починається фінансовим падінням молодого нью-йоркського бізнесмена, яке він приховує. У центрі уваги перебуває руйнування усіх стосунків після того, як імператив успіху та грошей втрачає силу. П'єса показує справжню вартість цього фальшивого світу успішного життя, безжально демонструючи його приховані виразки.

Вистава театру «Воскресіння» – це різдвяний сон-фантасмагорія, під час якої головний герой шукає відповідь, що найцінніше в нашому житті. Успіх і гроші, чи любов і добро. Сучасний «Гамлет», який ставить вічне питання «Бути чи не бути?». Сміх і сарказм змінюється на біль і зойк про порятунок. Нелегко навчитись жити в новій реальності і залишатись людиною.

Вистави відбудуться 7 та 8 травня о 17:00 год.

  • Комедія «Він, вона, вікно, покійник»

Львівський академічний театр «Воскресіння» всіх запрошує на перегляд комедії «Він, Вона, Вікно, Покійник». Зміст цієї п'єси дуже інтригуючий, і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем'єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом, усе те, за що ми любимо театр.

Вистави відбудуться 14 та 15 травня о 17:00 год.

  • «Серпень: Графство Осейдж» Трейсі Леттс

Історія великої сім’ї, в якій більше немає місця для любові. Зіткнення поколінь: батьки і діти, нездійсненні мрії, скелети у шафах великого будинку і яскраві характери головних героїв. Ось і вся формула щастя. Саме гра в «любов» приведе персонажів п’єси до ревнощів і заздрості, а згодом і до сімейного краху. Сім’я… що це? Обов’язок чи любов?

Вистави відбудуться 21 та 22 травня о 17:00.

  • «Балаган чесності» за п'єсою Луїджі Піранделло

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель-арте.

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням. За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім'я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Вистави відбудуться 28 та 29 травня о 18:00 год.

Квитки на всі заходи можна придбати в касі театру та на www.ticketclub.com.ua

comments powered by HyperComments