Львівська міськрада частково затвердила бюджет розвитку

Четвер, 11 березня 2021, 15:31
Під час засідання сесії 11 березня депутати проголосували гуманітарний блок, лізингові платежі та Громадський бюджет Бюджету розвитку Львівської МТГ на 2021 рік, за решту напрямків депутати будуть голосувати 25 березня
Львівська міськрада частково затвердила бюджет розвитку

Сьогодні депутати Львівської міської ради схвалили частину Бюджету розвитку Львівської МТГ на 2021 рік. Йдеться про затвердження витрат на гуманітарний блок, лізингові платежі та Громадський бюджет. За фінансування решти напрямків будуть голосувати на пленарному засіданні, яке відбудеться 25 березня 2021 року. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Насамперед дуже складний бюджетний процес. З розумінням, що є нова каденція і всі депутати повинні бути ознайомлені, бюджет має бути опрацьований, всі об'єкти мають бути досліджені, тому так.

Шкода, звичайно, що не повністю бюджет сьогодні прийнято, але прийнято у важливій частині, насамперед гуманітарного блоку, і в частині гарантованих зобов’язань по лізингу. Дякую за роботу усім – і депутатському корпусу, і виконавчим органам.

Дуже складний буде бюджетний рік, насамперед через те, що це також є рік пандемії, і складний ще є і в тому, що дуже багато є пропозицій від депутатського корпусу, але ми не можемо врахувати всі. Ми врахували велику їх частину. Будемо думати спільно з депутатським корпусом як наповнити дохідну частину, тому що сьогодні на гуманітарний блок знову збільшили бюджетні призначення. Виконати такий складний амбіційний бюджет буде дуже складно.

Відповідно, чекає наступна черга, – всі решта розпорядників та складний житлово-комунальний блок, який ми домовились, що буде прийнятий 25 березня», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

«Потрібна консолідована позиція всіх депутатів, щоб ми до кінця березня поставили крапку по бюджету розвитку. До 25 березня ми фіналізуємо питання бюджету розвитку», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Перелік змін до витрат бюджету розвитку-2021 можна переглянути за цим посиланням.

comments powered by HyperComments