До Львова привезли мощі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

Понеділок, 1 березня 2021, 16:01
Мощі виставлені для почитання у храмі Святих мучениць Віри, Надії та Любові, який знаходиться на одноіменній вулиці
До Львова привезли мощі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

У Львові в храмі Святих мучениць Віри, Надії та Любові, який знаходиться на одноіменній вулиці, виставили для почитання мощі цих святих мучениць, які прибули в Україну із Ватикану. Зараз розпочалося дев’ятиденне моління за заступництвом до них. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Мощі святих мучениць Віри, Надії, Любові, а також матері їх Софії, перебуватимуть у львівському храмі назавжди. Доступ до святинь є кожного дня від 16:00 до 20:00. Дев’ятиденні моління завершуватимуться о 18:00, каже парох храму Св. Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Андрій Корчагін.

«Мощі передали на наше прохання, яке ми подали понад півтора роки тому через лист митрополита Ігоря (Возьняка), який владика написав та підписав, і направили до Ватикану. Цей лист віз особисто наш добрий парафіянин Андрій Антонищак, який тоді постійно їздив до Італії, бо він є бойовим офіцером Національної гвардії України і був на той момент депутатом Верховної ради та опікувався визволенням Віталія Марківа.

Відтак, до мене зателефонував представник Отця і Глави УГКЦ при Святому Престолі у Ватикані і повідомив, що Римська Курія підтвердила, приготувала і передала для нашого храму як дар назавжди мощі святої Софії та її доньок Віри, Надії, Любові з відповідними документами. Далі власне наш парафіянин Андрій Антонищак купив цінний гарний мощовик, і ті мощі ми вже туди вклали. І вчора, у неділю, о 17.00 годині при великій кількості людей ми ці мощі урочисто виставили до молитви і почитання у нашому храмі», –  повідомив отець Андрій Корчагін.

За молитвами про заступництво до святих мучениць відомі численні зцілення. Наприклад, у 777 році Ватикан подарував місцевості Ешо у Франції мощі святих мучениць. І там у монастирі вони зберігалися до періоду французької революції. Відтак, завжди були велелюдні прощі до того монастиря і мощей, бо відбувалося багато випадків зцілень: оздоровлення душі і тіла, тому паломники часто приходили туди молитися.

comments powered by HyperComments