На Львівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)

Понеділок, 15 лютого 2021, 16:41
Вшанування відбулося у день 32-ої річниці виведення радянських військ із території Афганістану
На Львівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)

Сьогодні, 15 лютого, у Львівській області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у них взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький. Громаду міста Львова представляв міський голова Андрій Садовий. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Громадськість та представники влади долучилися до Божественної Літургії у військовому Храмі Стрітення Господнього УГКЦ. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр» та до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

«32 роки минуло, відколи радянські війська почали виходити з території Афганістану. Через афганське пекло пройшли тисячі військовослужбовців із Львівщини. Вічна пам'ять воїнам, які загинули в цій неоголошеній, бездумній, надзвичайно трагічній війні. Вічна пам'ять кожному українцю, який був учасником бойових дій на території інших держав. Схиляю голову перед тими, хто зміг повернутися додому. Шановні ветерани, напевно, дуже важко загоїти душевні рани через втрату побратимів, через побачене і пережите. Та багато з вас, попри гіркі спогади, з часом знову взяли до рук зброю. Коли російські найманці вторглися на нашу землю, ви були одними з перших, хто став на оборону України на Донбасі. Ваш досвід, професійність, бойових дух були так тоді потрібні! Дякую вам за це», – зазначив  у виступі Максим Козицький.

Опісля очільник області відзначив подяками та почесними грамотами учасників бойових дій в Афганістані.

comments powered by HyperComments