Заступники мера Львова Андрія Садового Васьків і Бабак позбуваються посад

Середа, 3 лютого 2021, 18:32
Про це стало відомо під час колегії по структурі Львівської міської ради і заступниках міського голови
Заступники мера Львова Андрія Садового Васьків і Бабак позбуваються посад

Два заступника міського голови Львова – Сергій Бабак і Геннадій Васьків позбуваються своїх посад. Про це пише «Справжня Варта» посилаючись на допис юриста фракції партії ВО «Свобода» у Львівській міськраді Юлія Рудницького у фейсбук-спільноті «Львівська політика».

«АІС на колегії по структурі Львівської міської ради і заступниках :

1) Заступника з питань безпеки ліквідовують. Сергій Бабак буде радником міського голови;

2) Геннадія Васьківа звільняють, на його посаду зама з фінансово-економічних питань переходить Андрія Москаленко. Москаленко перестає бути депутатом і складає мандат;

3) Звільнили Марту Литвинюк. На її посаду керуючого справами виконкому – призначають Наталю Алєксєєву», – повідомив Юлій Рудницький.

Зазначимо, що Сергій Бабак працював спочатку заступником міського голови Львова із питань житлово-комунального господарства – на цій посаді його змінила Ірина Маруняк. Потім він отримав посаду заступника міського голови з безпеки міста.

Геннадій Васьків з’явився у команді Садового у 2017 році. Він отримав посаду заступника міського голови з фінансово-економічних питань.

Весь трудовий шлях Андрія Москаленка, який працював на посаді заступника міського голови із питань розвитку, пов’язаний із Львівською міською радою. Він був обраний депутатом Львівської міськради від «Самопомочі».

Марта Литвинюк працювала на посаді керуючого справами виконкому багато років. Іноді вона підписувала замість міського голови деякі неоднозначні рішення виконкому, зокрема і про підняття вартості проїзду.

Скрін-шот допису Юлія Рудницького в фейсбук-спільноті «Львівська політика».

Зазначимо, що заступник міського голови із фінансово-економічних питань Геннадій Васьків сам повідомив у «Фейсбуку» про те, що йде із посади.

«4-річний марафон на посаді першого заступника міського голови підходить до кінця.

За цей час з колегами вдалось розпочати та реалізувати для міста багато класних проектів, про які незабаром розповім  більше.

Для себе прийняв рішення та попросив Андрій Садовий не подавати мою кандидатуру на наступну каденцію.

Мене переповнює гордість, що працював пліч-о-пліч з прекрасною командою, яка розвиває найкраще місто в Україні. Готовий й надалі бути залученим у процеси, але на інших засадах.
 

comments powered by HyperComments