У Львові від COVID-19 помер завідувач відділення інфекційної лікарні

Неділя, 8 листопада 2020, 13:25
Лікар Ігор Мартинюк, який у ЛОІКЛ очолював гепатитне відділення, помер від ускладнень, викликаних коронавірусної інфекцією
У Львові від COVID-19 помер завідувач відділення інфекційної лікарні

У Львові від ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 помер відомий лікар, завідувач гепатитного відділення Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Мартинюк. Про це повідомила його колега – лікар-інфекціоніст, генеральний директор Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Наталія Іванченко-Тімко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Коронавірус забрав життя ще однієї Людини. Це лікар, завідувач гепатитним відділенням Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Мартинюк Ігор Іванович. Друг, колега... був. Плакати не хочеться. Хочеться КРИЧАТИ, коли вірус забирає життя фізично здорової і ще молодої людини. Я жартома називала його «Мафія» Бо серйозний хлопець був... Вічна пам‘ять. Співчуття родині.

І благаю всіх: таки маска, таки чисті руки і ніяких святкувань, компаній, де неможливо дотриматись соціальної дистанції», – написала Наталія Іванченко-Тімко.

comments powered by HyperComments