У Львові заповнено 57,3% від систем опалення в житлових будинках

Вівторок, 29 вересня 2020, 10:35
У ЛМКП «Львівтеплоенерго» розповіли, як готуються до опалювального сезону 2020-21 років
У Львові заповнено 57,3% від систем опалення в житлових будинках

У рамках підготовки до опалювального сезону 2020-21 років ЛМКП «Львівтеплоенерго» іще із середини вересня розпочало заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення. Підставою для заповнення систем опалення житлових будинків і бюджетних установ (освіта і медицина) є підписані акти готовності будинків до зими. Станом на сьогодні вже заповнено водою систему у 925 житлових будинках, які обслуговує підприємство. А це 57,3% від загальної кількості. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з середини вересня ми розпочали поетапне заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкоджень у системах, їх можна буде ліквідувати.

Для того, щоб заповнити водою внутрішньобудинкову систему, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом сьогодні на ранок у нас заповнено водою 925 будинків.

Однак ця інформація буде постійно змінюватися.

Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували свої будівлі до зими, забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності, не буде змоги подати теплоносій до будинку», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», також вже заповнено 63,4% будинків закладів освіти і 46,4% закладів медицини.

Загалом в опалювальному сезоні 2020−2020 р ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 1614 житлових будинків, 216 закладів освіти (школи, садочки) і 56 закладів медицини (лікарні, поліклініки).

comments powered by HyperComments