Учора у Львові на Сихові водій «Mitsubishi Outlander» вчинив ДТП
Субота, 26 вересня 2020, 14:15
Інцидент стався біля 21:45 на вулиці Коломийській в районі будинку № 13, постраждалих немає
Учора у Львові в житловому масиві «Сихів» на вулиці Коломийській, 13 біля 21:45 сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомив у фейсбук-спільноті «Варта 1» її засновник, депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.
За словами свідків аварії, автомобіль «Mitsubishi Outlander» зачепив інший легковик «Kia Carens», проїхався по бордюрам, зніс дерево, зачепив опору електроосвітлення, іще одне авто і заглох.
На місце прибула патрульна поліція. У керманича «Mitsubishi Outlander» драгер не показав алкогольного сп’яніння. На щастя у ДТП ніхто не постраждав.
Фото – Ігор Зінкевич, «Варта 1».
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments




