Завтра у Львові починають ремонт вулиці Лисенка

Середа, 16 вересня 2020, 16:21
Роботи будуть виконуватися на ділянці від вулиці Заньковецької до вулиці Лісної
Завтра у Львові починають ремонт вулиці Лисенка

Від завтра, 17 вересня 2020 року у Личаківському районі Львова розпочинається капітальний ремонт вулиці Лисенка на ділянці від вулиці Заньковецької до вулиці Лісної. Про це повідомили у Личаківській районній адміністрації.

На час капітального ремонту на ділянці вулиці Лисенка буде призупинено рух транспорту, ремонтні роботи тут триватимуть до кінця року за наявності відповідного фінансування.

 «Це є досить складний об'єкт, тут дуже глибоко закладена каналізаційна мережа, до 5−7 метрів. Каналізаційний колектор і водопровід потребують повної заміни. Мусимо врахувати, що будинки тут є старої забудови. Тому будемо укріпляти стіни для того, щоб прокладати колектор.

Також проектом передбачено створення належних умов для безперешкодного пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп», – зазначив голова Личаківської РА Іван Лозинський.

Капітальним ремонтом передбачено заміну дорожнього покриття, облаштування хідників, а також заміну інженерних мереж:

- водопроводу вздовж вул. Лисенка від вул. Лісної до будинку на вул. Лисенка, 41 із заміною запірної арматури та водопровідних вводів до будинків;

- встановлення пожежних гідрантів;

- загальносплавного каналізаційного колектора на вул. Лисенка;

- каналізаційних випусків від будинків та випусків із дощових ринв;

- всіх оглядових колодязів;

- дощоприймачів;

- зношеної дощової каналізації.

Роботи виконуватиме ТОВ «Будівельні споруди міста». Вартість будівельних робіт – 13 млн 125 тис. грн. Заплановано, що ремонт триватиме до кінця року, за наявності відповідного фінансування.

Зауважимо, що у 2015 році було також капітально відремонтовано вул. Лисенка на ділянці від вул. Заньковецької до вул. Миклухо-Маклая.

Об’їзд закритої на капремонт ділянки вулиці Лисенка здійснюватиметься за тимчасовою схемою, яка додається.

comments powered by HyperComments