Львівська обласна клінічна лікарня уже приймає пацієнтів із COVID-19
Вівторок, 1 вересня 2020, 16:03
Лікувати «ковідних» пацієнтів у Львівській обласній клінічній лікарні будуть у терапевтичному відділенні
![Львівська обласна клінічна лікарня уже приймає пацієнтів із COVID-19](https://varta.com.ua/content/documents/12160/1215910/thumb-item-523x340-684d.jpg)
Львівська обласна клінічна лікарня (у народі «лікарня «Медінститут») почата приймати пацієнтів, недужих на COVID-19 та із підозрою на це захворювання. Зараз у цій лікарні уже перебуває 26 «ковідних» пацієнтів. Про це стало зрозуміло із повідомлення прес-служби Львівської обласної державної адміністрації.
Зазначимо, що рішення про те, що КНП Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» буде приймати недужих із COVID-19 було прийнято на рівні Львівської області іще наприкінці червня 2020 року. Приймає «ковідних» пацієнтів терапевтичне відділення. Як повідомляли в Львівській ОДА, тут додатково підвели кисень до ліжок пацієнтів, а для медиків додатково закупили засоби захисту.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments