У Львові футбольний матч Ліги Націй «Україна – Швейцарія» пройде при пустих трибунах

Субота, 29 серпня 2020, 13:53
Матч відбудеться на стадіоні «Арена – Львів» 3 вересня 2020 року, але через коронавірусну епідемію він пройде без глядачів
У Львові футбольний матч Ліги Націй «Україна – Швейцарія» пройде при пустих трибунах

На 3 вересня 2020 року на стадіоні «Арена Львів» відбудеться футбольний матч Лігин Націй УЄФА 2020-2021 між національними збірними України та Швейцарії. Із приводу проведення цього матчу у Львівській обласній державній адміністрації провели нараду, під час якої увагу акцентували на дотриманні санітарно-епідемічних норм. В УЄФА було вирішено, що футбольний матч пройде без глядачів, фанати зможуть подивитися його трансляцію по телебаченню. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

«Матчі турніру Ліга націй, в тому числі поєдинок Україна – Швейцарія який відбудеться 3 вересня у Львові, проходять під егідою УЄФА. Це означає, що саме УЄФА визначає регламент організації та проведення таких матчів.

Крім того, вся підготовча робота до поєдинку відбувається під контролем представників УЄФА, які прибувають для цього у відрядження до Львова. У випадку поєдинку Україна – ШвейцаріяУЄФА вирішив проводити цю зустріч без глядачів. Тому квитки на матч реалізовуватися не будуть. Так само без глядачів відбудуться і всі матчі Ліги націй, заплановані на вересень» – розповів перший заступник голови ОДА Андрій Годик.

3Як зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, без глядачів зараз відбуваються й матчі в рамках інших турнірів, які проходять під егідою УЄФА. Зокрема, це кваліфікаційні раунди до Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА.

«Відповідно до рішення УЄФА, найближчим поєдинком, який проходить під егідою європейського футбольного союзу і який зможуть відвідати глядачі, але не більше ніж 30% від загальної кількості місць на стадіоні, стане матч за Суперкубок УЄФА. Він відбудеться 24 вересня цього року у Будапешті. Глядачі будуть допущені на цю гру у тестовому режимі.

Після цього матчу УЄФА, на підставі вивчення поточної ситуації з пандемією COVID-19 в Європі загалом та в окремих країнах зокрема, прийматиме рішення щодо того, чи будуть допущені глядачі на наступні матчі, які відбуваються під егідою союзу. І якщо так, то за яких умов», – пояснив Роман Хім’як.

comments powered by HyperComments