У Львові рахуватимуть безпритульних собак

Середа, 26 серпня 2020, 13:10
Для цього ЛКП «Лев» залучає волонтерів, підрахунок безпритульних собак буде проводитися у Львові уже вп’яте
У Львові рахуватимуть безпритульних собак

У Львові із 27 по 29 серпня ЛКП «Лев» спільно з міжнародною платформою ідентифікованих тварин «Animal ID» вп’яте проведуть підрахунок безпритульних собак у місті. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Підрахунок здійснюватиметься за міжнародною методикою на базі унікального програмного забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спрощує роботу волонтерів та координаторів. За допомогою мобільного додатку волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з GPS-міткою її перебування та додати візуальний опис.

Реальна картина дасть змогу належно оцінити ситуацію з безпритульними собаками в місті, розробити стратегію та знайти найоптимальніші способи гуманного вирішення проблеми, врахувати загрози та спрогнозувати результати. Підрахунок проводитимуть зареєстровані волонтери в обраному ними секторі (секторах), у конкретний час, з 07:00 до 09:00 год. Охочі долучитись до підрахунку можуть заповнити анкету на участь за посиланням. Кординаторка – Ірина Шевченко, її телефон 067 924 80 40.

Детальніше про підрахунок можна прочитати за цим посиланням.

comments powered by HyperComments