У Львові заради зйомок польського кінофільму перекриватимуть рух транспорту

Четвер, 6 серпня 2020, 16:47
Зйомки польського кримінального серіалу триватимуть від 7 до 11 серпня в центральній частин і міста Львова
У Львові заради зйомок польського кінофільму перекриватимуть рух транспорту

У Львові перекриватимуть рух приватного транспорту та змінюватимуть маршрути руху громадського транспорту заради зйомок в центральній частині міста польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвськогого. Зйомки триватимуть із 7 по 11 серпня, в них будуть брати участь біля 90 членів знімальної групи, акторів і каскадерів із Польші. Режисер фільму – Борис Ланкош. Про це повідомив віце-мер Львова із питань розвитку Андрій Москаленко, .

За словами Москаленка, заради знімання польського серіалу у Львові демонтують значну кількість дорожніх знаків на кількох вулицях міста. Також під демонтаж потраплять рекламні конструкції, вивіски. Крім того планують забрати вуличну розмітку. Віце-мер каже, що поляки уклали угоду на офіційний демонтаж та повернення всіх конструкцій. Це пов’язано із тим, що дія фільму відбувається у 1939 році, тому вулиці Львова, на яких будуть відбуватись зйомки, адаптують до тих часів: знімуть рекламні майданчики, сучасні вивіски, перенесуть смітники.

Андрій Москаленко «ощасливив» мешканців тим, що заради знімання польського фільму у Львові частково припиниться рух електротранспорту і змінять свої маршрути автобуси. Віце-мер запевняє, що транспортним підприємствам поляки відшкодують завдані збитки.

За словами начальника управління транспорту Львівської міської ради, на вихідних, починаючи від 12 години суботи тролейбуси маршрутів № 22, 29 і 30 не будуть курсувати до Університету імені Івана Франка, а будуть розвертатися біля пам’ятника Степанові Бандері. Тролейбусний маршрут № 32, який курсує на Левандівку буде мати кінцеву на площі Кропивницького.

Що стосується автобусних маршрутів, то на час знімання фільму автобуси маршруту № 33 курсуватимуть до Музею «Русалки Дністрової», а не до своєї кінцевої на вулиці Січових Стрільців – вони будуть мати спільну кінцеву із автобусами маршруту № 21. Автобусний маршрут № 38, який єдиний із центру курсує до «Центру легеневого здоров’я» буде курсувати тільки до площі Кропивницького.

У понеділок 10 серпня після 20:00 трамвайний маршрут № 2 не курсуватиме через центральну частину міста, а обминатиме її по вулицям Івана Франка і Вітовського. Кінцеві без змін. Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме від вокзалу до вулиці Пасічної по вулицям Городоцькій та Підвальній.

Графік перекриття руху автотранспорту та електротранспорту наступний:

8 серпня 2020 року із 10 години ранку і до опівночі перекривають вулиці Технічну, Каменярів, та Соломії Крушельницької.

9 серпня 2020 року із 19 до 22 години закриватимуть вулицю Університетську, а із 21:00 до опівночі – вулиці Технічну, Каменярів, та Соломії Крушельницької.

10 серпня вночі від опівночі до 4 години ранку будуть закриті для руху вулиці Технічну, Каменярів, та Соломії Крушельницької. В той же день від 20:00 до опівночі, а також 11 серпня до 5 години ранку буде закрита для руху трамваїв площа Ринок,

Обмеження руху автотранспорту планується: 7 серпня – від 20:00 до опівночі на вулицях Університетській та Соломії Крушельницької, 8 серпня протягом доби – на вулиці Соломії Крушельницької, 9 серпня із 10:00 до 22:00 – на вулиці Університетській. Протягом доби 9 серпня і 10 серпня із опівночі до 4 години ранку рух буде обмежений на вулиці Соломії Крушельницької.

comments powered by HyperComments