У Львові уже працює понад півтисячі камер спостереження

Четвер, 6 серпня 2020, 15:57
Планується, що кількість відеокамер спостереження має збільшитися до 2000
У Львові уже працює понад півтисячі камер спостереження

У Львові зараз працює понад 550 камер відео спостереження, 160 із них мають систему розпізнавання облич. Найближчим часом кількість відеокамер спостереження планують збільшити до 2 тисяч. Про це повідомили в Управлінні безпеки міста, пише прес-служба Львівської міської ради.

«Наразі у місті працює понад 550 камер відеоспостереження. Ці камери підключені до Центру безпеки міста, відповідно моніторинг здійснюється цілодобово. У місті діє чотири ситуаційні центри, зокрема: Центр безпеки міста, на базі ЛКП «Муніципальна варта»; ситуаційний центр в ГУ Національної поліції; ситуаційна кімната в Управлінні патрульної поліції та Антитерористичний центр при СБУ. Наші працівники постійно моніторять, якщо щось трапляється, то вони отримують та фіксують інформацію, яка надалі може знадобитись правоохоронним органам. Цю інформацію правоохоронці можуть отримати від нас за офіційними запитами.

Також у нас є камери з аналітикою, які зчитують номерні знаки, вони допомагають у пошуку транспортних засобів, правопорушників, які вчинили ДТП та сховались із місця події. Ми можемо це все відслідкувати, тому що у нас є таких 160 камер по місту. Вони охоплюють всі виїзди та в'їзди у місто та працюють у повністю цілодобовому режимі. Центр безпеки міста постійно опрацьовує цей масив інформації.

У нас є острівці безпеки, які наразі були встановлені у центральних парках міста. Цього року також планується встановлення відеокамер у Рясне-2 та Сихівському районі, відповідно до проектів Громадського бюджету. На даний час ці проекти опрацьовуються і відбувається закупівля обладнання. Ми плануємо реалізувати їх до кінця року.

Впродовж наступних років планується збільшити кількість камер відеоспостереження до 2 тисяч. Щороку ми будемо встановлювати камери в громадських місцях, парках, освітніх закладах, комунальних об'єктах, на дорогах тощо. Система відеоспостереження буде постійно вдосконалюватись. Постійно тривають переговорні процеси, йдуть запити та проекти Громадського бюджету. Мешканці мають можливість співпрацювати та давати свої пропозиції і бачення місту, де має бути цей відеонагляд», – зазначають в Управлінні безпеки міста.

comments powered by HyperComments