Сьогодні Львів відвідає Міністр охорони здоров’я Максим Степанов

Четвер, 6 серпня 2020, 10:37
За словами віце-мера Львова Андрія Москаленка, Степанов відвідає львівські лікарні, щоб ознайомитися із їх роботою
Сьогодні Львів відвідає Міністр охорони здоров’я Максим Степанов

Як повідомив в ефірі радіостанції «Люкс FM» заступник міського голови із питань розвитку Андрій Москаленко, сьогодні у Львові перебуває Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. У програмі його візиту – інспекція лікарень міста, крім того селекторна нарада, на які будуть обговорювати ситуацію у місті та показники захворюваності. В кінці буде підсумковий брифінг Максима Степанова для журналістів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Це вже не перший візит Міністра до Львова і важливо, що він є саме сьогодні. Адже щоп’ятниці Кабінет Міністрів приймає рішення щодо визначення, в яких зонах перебувають міста. Тому важливо показати, як все є у Львові, щоб Міністр все побачив на власні очі. Побачив як працюють лікарі, бо часто ціною власного життя вони рятують ситуацію.

Відповідно до останньої статистики, декілька міст перебувають в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Львів перебуває в «помаранчевій». Також на міській комісії ми адаптували рішення уряду, і ті заклади, які не несуть загрози, продовжують працювати – це спортивні клуби, готелі, хостели, фітнес-клуби.

Зараз важливо, щоб працювали ті заходи, які можуть обмежувати кількість соціальних контактів. Натомість ті заклади, де важливою є економічна діяльність і працює велика кількість людей, необхідно, щоб вони функціонували з дотриманням усіх карантинних норм. Тому всі рішення уряду ми розглядаємо і обговорюємо на міській комісії і лише після того впроваджуємо їх в дію», – відзначив Андрій Москаленко.

comments powered by HyperComments