Завтра частина мешканців Личаківського і Шевченківського районів міста Львова залишиться без води

Понеділок, 27 липня 2020, 12:27
Відключення пов’язане із пере підключенням новозбудованих ділянок водогону діаметром 225 мм. на вулиці Богдана Хмельницького
Завтра частина мешканців Личаківського і Шевченківського районів міста Львова залишиться без води

У ЛМКП «Львівводоканал» повідомляють, що у зв’язку із пере підключенням ділянок нового водогону діаметром 225 мм. на вулиці Богдана Хмельницького 161 – 179, завтра, 28 липня 2020 року із 09:00 до 18:00 буде тимчасово припинено подачу води до частину будинків у Шевченківському та Личаківському районах міста Львова. Для забезпечення мешканців водою працюватиме водовозка. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За повідомленням ЛМКП «Львівводоканал», завтра із 09:00 до 18:00 води не буде у мешканців, які проживають на таких вулицях: Равська, Діаманда, Погідна, Дублянська, Зустрічна, Богдана Хмельницького (непарна сторона від № 139 до 219, парна сторона – від № 100 до № 188), Ратича, Механічна, Опришківська, Туркменська, Олійна, Алішера Навої, Метлинського, Сушкевича, Радехівська, Перехід, Ребета, Дніпрової Чайки, Ковальська, Гамалії, Пинська, Галечко, Милятинська, Горіхова, Миргородська, Корецька, Поворотна, Новознесенська, Таращанська, Молочна, Саковича, Петрусенко, Белзька, Корейська, Черника, Падури, Щоголева, Пластова, Ковельська, Бодянського, Васильченка, Черкаська, Врізана, Гнатевича, Тарнавка, Крайня, Шатківського, Юнацька, Помірки, Металістів, Польова, Грядкова, Кукурудзяна.

На час відключення води з 10.00 год працюватиме водовозка. Місце розташування водовозу — вул. Металістів — вул. Польова.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. У період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

comments powered by HyperComments