У суботу на Львівщині в другій половині дня очікуються грози, град та шквали

П'ятниця, 10 липня 2020, 15:31
Негоду 11 липня синоптики прогнозують як у Львові, так і по території області.
У суботу на Львівщині в другій половині дня очікуються грози, град та шквали

Львівський регіональний центр гідрометеорології прогнозує, що завтра, 11 липня 2020 року в другій половині дня у Львові і області пройдуть грози, місцями зливи, які будуть супроводжуватися градом та поривами шквального вітру швидкістю 17 – 22 метри в секунду. У прес-службі Львівської міської ради просять містян бути обережними під час негоди.

«Під час негоди намагайтеся не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Вдома потрібно зачинити вікна та двері, вимкнути з мережі побутову техніку, зокрема радіоприймачі і телевізори. Якщо є змога –  утримайтеся від виїзду за межі міста на власних автомобілях.

Під час грози потрібно уникати відкритої місцевості та води, бо вода –  відмінний провідник струму. Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті - сховайтеся у магазини, під'їзд тощо. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає в найвищі з них — дуби, тополі, сосни. Також під час грози небезпечно розмовляти по мобільному телефону — його найкраще вимкнути», – попереджають в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання повідомляти на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80.

Фото – Олег Кохан, прес-служба ЛМР.

comments powered by HyperComments