Львів заробив понад 6 000 000 гривень на штрафах за неправильне паркування

Вівторок, 16 червня 2020, 15:43
Так, у місті продовжують працювати інспектори з паркування, які штрафують водіїв, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил паркування та евакуйовують авто на штрафмайданчик.
Львів заробив понад 6 000 000 гривень на штрафах за неправильне паркування

Безпека та комфорт пересування — один із головних пріоритетів міста.

За словами начальника управління безпеки міста Юрія Діля, з початку цього року інспектори з паркування виписали близько 17 тис. постанов на суму понад 6 млн грн за порушення водіями ПДР. Натомість впродовж 2019 року працівники виписали понад 41 тис. постанов, що дозволило залучити до міського бюджету понад 11 млн грн.

"У 2019 році наші інспектори з паркування виписали 41489 постанов на суму 16 млн грн. Відтак, до бюджету надійшло понад 11 млн грн. Натомість у 2020 році (впродовж січня-травня) було виписано 16860 постанов, на суму більше 6 млн грн.

Наразі у нас працює 16 інспекторів. Після завершення карантину будемо продовжувати набір. Щодня наші працівники реагують на звернення мешканців на Гарячу лінію міста та опрацьовують важкі ділянки дороги, де виникають затори через, припарковані з порушенням ПДР, автомобілі", — зазначив Юрій Діль.

Нагадаємо, 27 вересня 2018 року набрав чинності новий закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Згідно з ним, на базі управління безпеки міста Львова створили перший в Україні відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Обов’язковою умовою в законі є фотофіксація місця здійснення порушення з прив’язкою до місцевості.

comments powered by HyperComments