Власник «Галнафтогазу» збудує в центрі Львова 25-метровий готель

П'ятниця, 7 лютого 2020, 08:54
Будівництво триватиме у зоні ЮНЕСКО.
Власник «Галнафтогазу» збудує в центрі Львова 25-метровий готель

Виконавчий комітет Львівської міськради видав ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» нові містобудівні умови та обмеження на будівництво готелю на площі Міцкевича, 9, що в самому центрі Львова. Тепер висоту готелю збільшили майже на 3 м – до 25 м. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 7 лютого, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Так, ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» отримав нову містобудівну документацію на будівництво готелю з адміністративно-торговими приміщеннями, підземним паркінгом та даховою котельнею на площі Міцкевича, 9.

Перші містобудівні умови на цей об’єкт виконком видав компанії наприкінці 2018 року. Тоді висоту майбутнього готелю встановили на рівні 22,4 м.

Натомість тепер мерія збільшила висоту до 25 м, що, за приблизними підрахунками, відповідає 7-8 поверхам. Відсоток забудови земельної ділянки залишився незмінним – 100%.

Зазначимо, що готель зводитимуть на земельній ділянці 0,1 га, яка розташована на території світової спадщини ЮНЕСКО. Будь-яке будівництво у цій зоні має погоджувати Міністерство культури та безпосередньо ЮНЕСКО.

 

comments powered by HyperComments