88-річна бабуся з-під Львова прочитала за рік 232 книжки
Вівторок, 21 січня 2020, 17:25
Бабця більше за все цікавиться княжою добою.
88-річна Марія Біда живе у селищі Бишів Радехівського району. За минулий рік жінка прочитала 232 книжки. Про цей рекорд написала бібліотекарка Світлана Шевчук.
Про це повідомляє UA: Львів. Суспільне мовлення.
Каже, найбільше любить читати про Княжу добу.
«Люблю читати про князя Ігоря, про Святослава, князя Володимира», - розповідає п. Марія.
«Я не можу лежати так. Мушу щось робити. Перше читала без окулярів надворі. Тепер стало не видно уже, тому читаю в окулярах», - розповіла 88-річна жінка.
Також бабуся любить казки та читає їх на пам'ять.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments