Львівський клуб Малевич прокоментував ситуацію з виступом «Фактор-2»

Понеділок, 10 лютого 2020, 17:51
Клуб відхрестився від організації концерту.
Львівський клуб Малевич прокоментував ситуацію з виступом «Фактор-2»

"Шановні львів'яни і громадо міста, офіційна позиція клубу Малевич відносно події, яка викликала стільки емоцій, а саме концерту групи Faktor-2, наступна:

1. Ми не є організаторами концерту цієї групи. Якщо Ви уважно читаєте афіші клубу, там завжди жирним шрифтом вказано безпосереднього організатора заходу. В даному випадку, ми надаємо приміщення клубу в оренду для проведення події великій німецькій Букінг Агенції Malina Booking (http://malina-booking.com/de/index.html). Квитковим оператором є Gastroli.ua.
2. Долучаємо представників Malina Booking та Gastroli.ua до нашої розмови.
3. Ми долучаємо до посту офіційний лист від Malina Booking, де є чітке пояснення і підтвердження того, що ця група не є в списку СБУ та не гастролювала на заборонених територіях.
4. Проблема виникла через Вашу НЕУВАЖНІСТЬ! Існує ДВІ ГРУПИ з однаковою назвою. І саме група Фактор 2 - назва КИРИЛИЦЕЮ є тою самою групою, що гастролювала на тимчасово окупованих територіях. Тобто фактично Ви ПЕРЕПЛУТАЛИ!!!!
5. Також, хочемо сказати, що той формат спілкування, який Ви обрали для Вашого обурення (а саме нецензурна лексика, погрози спалити, наклеп і образи) для нас є дивним!! Тому що це яскраво демонструє Ваше істинне обличчя і Ваш низький рівень культури на весь Львів і на всю Україну!
6. Крім того, публічні заклики спалити і таке інше - вже несуть за собою кримінальну відповідальність!
7. Однак! Ми щиро дякуємо всім Вам за уважність і за те, що тримаєте руку на пульсі!", - повідомляють у "Малевичі".

 

comments powered by HyperComments