Садовому дали в 50 раз меншу заставу, ніж хотіла прокуратура

Середа, 27 листопада 2019, 23:32
Застава склала трішки більше 1 000 000 гривень.
Садовому дали в 50 раз меншу заставу, ніж хотіла прокуратура

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому.  Суд обрав Садовому запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тисяч 500 гривень.

Таким чином, клопотання прокурора суд задовільнив лише частково. Заставу потрібно внести впродовж 5 днів з дня прийняття рішення суду.

НАБУ і САП інкримінують Садовому перевищення повноважень при виділенні в 2015 році 23 га землі на околиці Львова під будівництво індустріального парку. Слідство заявляє, що ця земельна ділянка територіально не знаходиться в межах міста, а значить львівська влада не мала повноважень ними ррозпоряджатись.

Також прокурори закидають Садовому порушення процедури при виділенні землі та заниження її  вартості. Захист мера і сам Садовий заперечують усі підозри. Вони стверджують, що земля під індустріальний парк знаходиться у Львові та вилучення земельних ділянок було офіційно погоджено з їх власниками.

Прокуратура просила суд призначити меру Львова заставу 50 млн гривень, а адвокати Садового просили відпустити його на поруки мера Києва Віталія Кличка і керівництва партії “Самопоміч”.

 

 

 

comments powered by HyperComments