Дівчинку, яку збила кобила у центрі Львова, 6 годин оперували

Вчора, 2 листопада, перелякана кобила врізалась у лавку, де сиділа 15-річна дівчинка. Як писав Форпост, у результаті коня довелось усипити, а винуватців розшукує поліція.
Про постраждалу дівчинку було відомо лише те, що у неї перелом ноги. Як сьогодні, 3 листопада, повідомив львівський журналіст Олег Галів, дівчина знаходиться у реанімації в "ОХМАТДИТІ".
"У реанімації «ОХМАТДИТу» тим часом – 15ти річна дівчинка. Вона учора просто мала нещастя сісти не на ту лавку.
У постраждалої велика обширна рана на поверхні гомілки та відкритий перелом великогомілкової кістки – розповіли журналістам медики.
Для порятунку неповнолітньої через санавіацію викликали судинного хірурга. Понад 6 годин фахівці оперували дівчинку! Зараз у коридорах постійно чергують знесилені горем батьки. З журналістами не спілкуються, кажуть лише, що хочуть, аби донька була здоровою. Цього хочемо і всі ми", - пише журналіст.