Російське консульство в диму: націіоналісти провели акцію пам`яті Миколи Лемика

Вівторок, 22 жовтня 2019, 12:37
Нагадаємо, Микола Лемик - активіст ОУН, який застрелив у Львові радянського консула Майлова у помсту за Голодомор.
Російське консульство в диму: націіоналісти провели акцію пам`яті Миколи Лемика

21 жовтня 1933 року член ОУН Микола Лемик вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні 1932–1933 рр. Таким чином активісти хочуть нагадати про те, що львів’яни не бояться радикальних дій для захисту інтересів своєї держави. Також нагадування про те, що завдяки вчинку Миколи Лемика світ більше дізнався про страшні події, які мали місце в Україні у 1932-1933 роках.

 «Не обов’язково когось вбивати. Бачите якогось шовініста, бийте в рило. Щоб просилися виїхати звідси у Росію», – сказав один з активістів.

Молоді люди розгорнули великий плакат із зображенням Миколи Лемика і підписали його: «I’ll be back (я повернуся)». Крім цього, тримали у руках написи: «Астахов, пам’ятай долю Майлова», «Московські свині вимітайтеся зі Львова», «Лемик у кожному з нас».

У кінці акції відбулося фаєршоу, через яке все подвір’я консульства огорнув дим. На завершення, у пам’ять про Миколу Лемика, активісти заспівали Гімн України.

comments powered by HyperComments