Під час розблокування колій постраждало 8 поліцейських

Понеділок, 23 вересня 2019, 00:00
Одного з постраждалих шпиталізували.
Під час розблокування колій постраждало 8 поліцейських

Вісім правоохоронців постраждали на Львівщині під час розблокування руху поїздів, повідомила пресслужба поліції Львівської області.

Правоохоронці заявили про 28 затриманих під час сутичок. Про це пише Радіо Свобода.

«Враховуючи, що питання переросло в політичну площину, звертаюся до місцевої влади та керівництва вугільного підприємства негайно вирішити свої спірні питання. Поліція розблокувала шляхи, тепер ви повинні знайти вирішення проблеми. Запрошені до поліції громадяни будуть встановлені, порушники оштрафовані і всіх їх відпустять», – заявив керівник поліції Львівської області Василь Віконський.

21 вересня поліція повідомила, що отримала заяву від керівництва одного з вугільних підприємств Сокальського району Львівщини про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції «Соснівка» невідомі заблокували завантажені вугіллям вагони. Кримінальне провадження відкрите за статтею 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій та захоплення транспортного підприємства).

Як писав Форпост, повідомлення про спроби розблокування були неодноразово. 21 вересня на місце, де зібрались люди для блокади російського вугілля, приїхала поліція. Були штовханина на сутички.

comments powered by HyperComments