На місці відомого львівського заводу повстане 14-поверхова будівля

П'ятниця, 6 вересня 2019, 23:02
Йдеться про завод"Кінескоп".
На місці відомого львівського заводу повстане 14-поверхова будівля

На території колишнього заводу «Кінескоп» незабаром розпочнуть будівництво 14-поверхового торгово-офісного центру. Відповідні містобудівні умови і обмеження під час засідання 6 вересня видав виконавчий комітет Львівської міськради.

Торогово-офісний центр зведуть на території колишнього заводу «Кінескоп», між вул. Героїв УПА та вул. Антоновича. Ця територія зараз активно розбудовується житлом та офісами.

Торгово-офісний центр складатиметься з кількох блоків, найнижчий матиме 4 поверхи, а найвищий – 14. На першому поверсі будівлі облаштують центр розвитку дитини. Судячи з візуалізації майбутнього офісного центру, його можна віднести до архітектурного напрямку «деконструктивізм».

Для будівництва торгово-офісного центру знесуть кілька закинутих нежитлових на території колишнього заводу.

Для зведення центру знесуть кілька нежитлових будівель, що розташовані на цій території. Під новим офісним центром мають облаштувати дворівневий паркінг.

Зазначимо, що детальний план території заводу «Кінескоп» передбачає прокладання дороги між вул. Антоновича та вул. Кульпарківською.

Будівництвом торгово-офісного центру займатиметься ТзОВ «Карелла», ТзОВ «Квадродім», ТзОВ «Роксав» та ПП «Віва-Ф». За даними бізнес-платформи YouControl, ТзоВ «Карелла» належить киянам Іллі Битці та Євгенію Ввєденському. Власником ТзОВ «Квадродім» та ТзОВ Роксав» є львів’янин Євгеній Кабалик. Співласником ПП «Віва-Ф» є скандально відомий львівський забудовник Володимир Швед.

comments powered by HyperComments