На Львівщині спіймали незаконних дроворубів

Понеділок, 2 вересня 2019, 14:35
Про це активіст Василь Курій написав на своїй ФБ-сторінці.
На Львівщині спіймали незаконних дроворубів

«З журналістами виїхали в рейд. Далеко й іти не треба було, просто дорогою побачили лісовоз, який був загружений деревом. Намагалися його зупинити, але він поїхав дальше. Викликали на місце поліцію. Вже правоохоронці виявили цю ж машину на пилорамі місцевого чорного лісоруба Біласа, який їхав в кабіні. Проте жодних коментарів після цього поліція не надала. Сказали звертатись офіційно. Сумно, що правоохоронці так байдуже ставляться до своїх обов’язків. Ми ж їм допомагаємо, але вони чомусь мають нас за ворогів. Деревина, яку перевозили, не мала жодних чіпів, а це означає, що її рубають нелегально. Це пряме порушення закону», – каже активіст Василь Курій.

Вже у сусідньому селі Грозьово борці із незаконними рубками лісу та журналісти зафіксували багато свіжих неклеймованих пеньків. Старі ж зруби, з їхніх слів, хтось активно береться випалювати.

«Влада в державі переходить одна від одних, але по суті нічого не міняється. Чиновники просять місяці аби розібратися у злочинній лісовій мафії. Але того часу просто нема в них. Треба діяти вже. Адже поки вони беруть час на роздуми і вивчення ситуації, в лісі просто все гуде від пил і лісовозів», – додає Курій.

comments powered by HyperComments