ЛНУ ім. І. Франка замовив ремонт у батька співробітниці за 8 500 000 гривень

Понеділок, 24 червня 2019, 00:05
Процедуру провели без конкурсу та кошторису.
ЛНУ ім. І. Франка замовив ремонт у батька співробітниці за 8 500 000 гривень

Львівське товариство «Неостар Груп», в якого університет і замовив ремонт, було засноване рік тому у Львові Петром Козаком. Фірма жодного разу не брала участі в конкурсних закупівлях, тому про її матеріально-технічну базу та працівників нічого не відомо. Сам Петро Козак іншого бізнесу не має, приватним підприємцем не зареєстрований.

За час своєї діяльності, згідно з Prozorro, фірма загалом підписала 12 договорів, з яких 11 – це прямі договори з Львівським національним університетом імені Івана Франка на загальну суму майже 8,5 млн грн (включно з даною закупівлею), і ще один договір лише на 103 тис. грн – з Історико-краєзнавчим музеєм.

Своє перше замовлення «Неостар Груп» отримало у кінці липня 2018 року від університету на ремонт приміщень (аудиторій №30,51,56) та покриття внутрішнього дворику навчального корпусу за вже згаданою адресою на вул Туган-Барановського, 7.

Причому контактною особою від університету на Prozorro тоді було вказано їх працівницю Марію Петрівну Касприк, яка згідно з довідником університету є начальником відділу постачання. Касприк володіє кімнатою у Львові на вулиці Широкій разом із власником фірми «Неостар Груп» Петром Козаком, який ймовірно є її батьком. Тут же прописана і сама фірма.

comments powered by HyperComments