Львівський суд закрив справу п`яного військового хірурга

Неділя, 2 червня 2019, 00:08
Справу закрили за відсутністю складу правопорушення.
Львівський суд закрив справу п`яного військового хірурга

Личаківський районний суд закрив адміністративну справу стосовно головного хірурга Військово-медичного клінічного центру західного регіону (військовий госпіталь) Івана Богдана, який прийшов на операцію нетверезим.

Як повідомляв ZAXID.NET, 28 грудня 2018 року троє працівників військового госпіталю склали акт про те, що Іван Богдан перебував у стані алкогольного сп’яніння під час операції.

Богдану запропонували здати аналіз на вміст алкоголю у крові, але він відмовився. В.о. начальника госпіталю Василь Зайцев тоді відмовився коментувати  цей інцидент, але наступного дня провів короткий брифінг, де повідомив про початок службового розслідування.

Згодом військова прокуратура розпочала розслідування за ч.3 ст.172-20КУпАП (відмову від проходження огляду на стан сп’яніння).

28 травня Личаківський районний суд виніс постанову, якою закрив провадження у справі Івана Богдана. Своє рішення суд аргументував тим, що Івану Богдану не виписали направлення на аналіз щодо вмісту алкоголю у крові, як цього вимагала внутрішня інструкція. Без цього направлення Богдан нібито не міг пройти тест.

«Суду не надано доказів на підтвердження того, що він відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння, оскільки обвинувачуваний не направлявся для проходження такого огляду у встановленому порядку», – повідомили ZAXID.NET у прес-службі Личаківського райсуду.

Додамо, що Іван Богдан є заслуженим лікарем України та головою Асоціації нейрохірургів Львівської області.

comments powered by HyperComments