Зеленський приїде до Львова?: Президента запросив Глава УГКЦ

Вівторок, 7 травня 2019, 09:55
Зустріч відбулася у Києві.
Зеленський приїде до Львова?: Президента запросив Глава УГКЦ

Президент привітав Його Блаженство з днем народження та подякував за багатовікову підтримку українців у найскладніші часи. Архієпископ Святослав привітав Володимира з обранням на найвищий пост у державі та з великою підтримкою та довірою українців.

У ході зустрічі обговорювався цілий комплекс найважливіших проблем для розвитку майбутнього України та ролі УГКЦ у цих процесах, зокрема, ролі Всеукраїнської ради церков для збереження релігійного миру та громадської ініціативи «Національний форум «Трансформація України» для здійснення глибинного прагнення нашого народу побудувати європейську Україну, повноправного члена ЄС.

Також Глава УГКЦ запросив Президента до Львова, відвідати УКУ: «Нашою турботою є, зокрема, молодь, яка покидає країну в пошуках якісної європейської освіти. Тому ми хочемо запросити Вас до Львова, до Українського католицького університету, який є сучасним європейським християнським і академічним майданчиком надії для молодих українців», - зазначив Блаженніший Святослав.

Володимир Зеленський, зокрема, подякував архиєрею за те служіння, яке здійснює УГКЦ на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму, зберігаючи таким чином зв'язок із цими громадянами України та надаючи їм належну опіку. Він також висловив вдячність за привітання, цінні думки та відкритість до співпраці.

На прощання Глава Церкви подарував поважному гостеві книжку про історію Української Греко-Католицької Церкви та ікону дванадцяти найбільших церковних свят.

 

 

 

comments powered by HyperComments